Drabužių siuvimas

Siuvyklos paslaugos Vilniuje:

Kelnių, švarkų, sijonų, suknelių, kostiumų, paltų, darbo drabužių, uniformų, proginių ir kasdienių drabužių siuvimas. Vestuvinių suknelių modeliavimas ir pasiuvimas. Kailinių modelio keitimas ir persiuvimas.

Profesionaliai atliekame proginių drabužių modeliavimą ir siuvimą pagal kliento pageidavimą. Teikiame pirmenybę individualumui, originalumui ir kokybei. Aukštos kvalifikacijos meistrai patars audinio parinkimo klausimais, o patyrę dizaineriai sukurs ir pasiūlys Jums priimtiną modelį. Kreipkitės ir būsite išskirtinis mūsų klientas. Siuvykla patogi ne tik Pilaitės, Viršuliškių, bet ir aplinkinių rajonų gyventojams.

Proginių ir vestuvinių suknelių siuvimas

Būkite išskirtinė, nepakartojama ir žavėkite aplinkinius tą pačią svarbiausią dieną Jūsų gyvenime.

Jei ieškote kas siuva vestuvines ar progines sukneles, kreipkitės į mūsų dizainerį. Sumodeliuosime ir pasiūsime pagal norus ir pageidavimus. Daugiau apie skaitykite čia…

Darbo drabužių, uniformų siuvimas

Specialus pasiūlymas įmonėms! Darbo drabužiai labai svarbus gero įvaizdžio elementas kiekvienai save gerbiančiai bendrovei. Siūlome firminių darbinių rūbų sukūrimo ir pasiuvimo paslaugą pagal individualius poreikius. Darbuotojų apranga – tai įmonės vizitinė kortelė.

Vaikiškų rūbelių ir mokyklinių uniformų pasiuvimas

Puoselėkite savo vaiko išskirtinumą ir supratimą apie aprangos grožį.

Drabužėlių krikštynoms, gimtadieniams galima surasti parduoduvėse. Tačiau, kad  Jūsų vaiko šventėje neatsirastų dar vienas taip pat aprengtas vaikas, turite rūbelį siūdintis siuvykloje.

Namų interjeras

Siuvame malonias smulkmenas namų interjerui: pagalvėles, užuolaidas, patalynę, įvairius dekoro elementus šventėms namuose bei biure.
siuvame-originalias-pagalveles
Esate kategorijoje: drabuzių siuvimo paslaugos, suknelių siuvimas, darbo apranga, kailinių persiuvimas, siuvykla Vilniuje Viršuliškėse

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas