vilniausatelje.lt

Drabužių taisymas

Siuvykloje profesionaliai atliekame drabužių taisymo paslaugas:

Klasikinių, džinsinių, kostiuminių kelnių, trumpinimas, palenkimas, Kailinių taisymas ir persiuvimas. Užtrauktukų keitimas, sagų įsiuvimas, lyginimas. Sijonų, proginių ir kasdieninių suknelių, švarkų, kostiumų, paltų ir sezoninių striukių, uniformų, darbo drabužių trumpinimas, siaurinimas, dydžio keitimas, persiuvimas, pamušalo keitimas, lopymas. Kailinių modelio keitimas. Maloniai kviečiame apsilankyti.

rankoviu-siaurinimas
kelniu-palenkimas

Siuvyklos paslaugų (kategorijoje rūbų taisymas) top10:

 •  Kelnių trumpinimas  (įskaitant džinsus originalia siūle)
 •  Pamušalo keitimas
 •  Suknelės siaurinimas
 •  Kompleksinis kailinių modelio keitimas
 •  Užtrauktuko keitimas striukei
 •  Vestuvinės suknelės dydžio koregavimas
 •  Palaidinės rankovių perstatymas
 •  Marškinių rankovių trumpinimas
 •  Džinsų lopymas
 •  Sijono siaurinimas su atlenkimu
 •  Vestuvinių suknelių lyginimas

Kiekvienas rūbas yra unikalus tiek savo modeliu, tiek audinio sudėtimi, praktiškumu dėvint ir net kokybe. Todėl kiekvienas gaminys neišskiriant ar tai būtų kelnės, džinsai, ar sijonas, jau nekalbant apie proginius rūbus, turi būti taisomas pagal pagrįstas technologijas.

vestuviniu-sukneliu
vestuvinės suknelės dekoracijos tvarkymas
vestuvinių suknelių lyginimas
sukirpimo-studija

Mūsų kvalifikuoti meistrai gerai išmano konstravimo subtilybes ir rankovių įstatymui ir pamušalo įtvirtinimui ir kitas panašias operacijas. Tenka pastebėti, kad klientai atneša siuvėjų namudininkių sugadintus rūbus, kurie neva sutaisyti, tačiau akivaizdžiai matomas darbo brokas, dėl ko švarkas ar paltas atrodo kaip „ne savas“. Štai kodėl verta kreiptis ne ten, kur pigiau, o kur kokybiškiau.

Kailinių taisymas, persiuvimas, modelio keitimas

Darbas su kailiniu drabužiu reikalauja  ypatingo kruopštumo, atidumo, bei patirties. Todėl ne visos siuvyklos teikia tokias paslaugas. Galime kailinius patrumpinti, pakeisti  pamušalą, persiūti ir netgi pakeisti modelį pagal Jūsų pageidavimą.

puskailinių atnaujinimo paslaugos
kailiniu-persiuvimas
kailiniu-modelio-keitimas
kailinių rankovių lenkimas

Kitų rūbų tvarkymo darbai

Taisome vestuvines ir progines sukneles. Siauriname, trumpiname, keičiame dydį – pritaikome pagal Jūsų išmatavimus. Palenkiame džinsus standartine ar originalia siūle pagal jūsų pageidavimą, prairusias ar praplyšusio audinio kelnes, sijonus pagal situaciją užlopome, atnaujiname paltus, galime pakeisti modelį. Keičiame sugedusius užtrauktukus naujais, kokybiškais. Persiuvame sagas švarkams, žieminiams paltams, striukėms, siauriname ar platiname gaminio liemenį, pečius ir rankoves.

Lankotės kategorijoje: siuvykla viršuliškėse, drabužių taisymas viršuliškės, kailinių korekcija, džinsų trumpinimas, skubus drabužių taisymas