vilniausatelje.lt

Ruošiantis ypatingai dienai, kiekvienai nuotakai sunkiai pavyskta nuslėpti jaudulį dėl būsimos vestuvių dienos. Vestuviniai žiedai ir žinoma jaunosios suknelė, tai du pagrindiniai akcentai, kuriuos įvardija pas mus apsilankiusios jaunos merginos. Sezono metu vestuvinių suknelių siuvimas ypač populiari paslauga – tenka priimti net po dvi nuotakas per savaitę. Mielai priimtume ir daugiau, tačiau kiekvienam darbui skiriame ypatingą dėmesį ir grožiui ir kokybei.

Šį sezoną vėl madingos tiuliuotos ilgo pasijonio suknelių modeliai. Su kiekviena kliente dirbame individuliai, tiek modelio parinkime ir stiliaus pritaikyme, tiek pasiuvime. Konsultuojame ir audinio parinkimo klausimais, pasiūlome optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Pasiuvimui nuo pirmo pamatavimo reikia skirti laiko maždaug iki trijų savaičių. Taip pat reikia nepamiršti, kad vestuvinio modelio pasiuvimui reikalingi du, trys, keturi, kartais net penki primatavimai.

Tad tegul pildosi jūsų svajonės ir svarbiausia diena gyvenime lai būna ypatinga, nepakartojama ir išlieka atmintyje bei fotoalbume.